מיטה וחצי

מיטה וחצי לנוער זה בדיוק מה שזה נשמע – רחבה יותר ממיטת יחיד. כשהילדים גדלים הם רוצים יותר מרחב שינה. המיטת יחיד כבר צרה עליהם, הם רוצים להרגיש גדולים ורוצים מיטה מעוצבת וכיפית.

לא נמצאו תוצאות

מיטה וחצי Platinum

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪6,190
לרכישה

מיטה וחצי Silver

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,990
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,990
לרכישה

מיטות זוגיות לנוער Platinum

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪6,190
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪4,890
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪5,890
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪5,890
לרכישה

מיטות זוגיות לנוער Pro

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪6,690
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪6,690
לרכישה

מיטות זוגיות לנוער Silver

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪5,490
לרכישה

מיטה וחצי של עמינח עונה של שני הצרכים האלה. במבחר צבעים ועיצובים מעוגלים המיטות נראות כמו מיטות העתיד של הדור הצעיר. זה השילוב של הריפודים המחורצים עם בטן המיטה המעוגל שמעניקים למיטה וחצי מראה ייחודי ושונה.

ברגע שהמצעים מוסרים ומוטמנים בארגז הנפתח בקלות המיטה נראית כרהיט אופנתי לכל דבר. האמת, מיטה וחצי נראית כל כך טוב ללא מצעים שזה הדבר שידרבן את הדור הצעיר לסדר את המיטה כל בוקר; אפילו לא תצטרכו להגיד.

מידות מיטה וחצי מתחלקים ל2 מידות רוחב שונות:  120 ס”מ ו 140 ס”מ. האורך הינו קבוע 200 ס”מ. מיטה וחצי של עמינח מגיעה עם ארגז מצעים נוח וקל מאוד לתפעול. ניתן לקבל את המיטה וחצי או עם רגליים קצרות או על גלגלים המאפשר הזזה נוחה של המיטה.

גם לילדים מגיעה איכות

איכות השינה של ילדים ובני נוער חשובה מאין כמוה. בעוד אנשים בוגרים זקוקים לשינה בשביל לתת מנוחה לגוף, בני נוער חייבים שינה בריאה ואיכותית – הגוף מתפתח וגדל במהלך הלילה. מיטה וחצי לנוער עם המזרן של עמינח מציעה בדיוק זאת – שינה בריאה על מיטה שלא נופלות באיכותה מהמיטה של ההורים.

כל דגמי מיטה וחצי לנוער כוללים את “המרכז הבריאותי”, פיתוח מקורי של עמינח (תמצאו את זה רק במזרנים של עמינח) המרכז הבריאותי בנוי מנחשול פלדה בחלק המרכזי של המזרן (מצד לצד, לא מהראש לרגליים) שמאפשר לעמוד השדרה תנוחה זקופה ונכונה לגוף. החלק המרכזי של המזרן נמצא תחת לחץ רב יותר מאשר ראש או רגלי המזרן ונחשול הפלדה מעניק תמיכה נוספת ודוחף כלפי מעלה, מונע את שקיעת מרכז המזרן ובעקבותיו התעקלות חוט השדרה, שנקרא “תופעת הערסל”.

המרכז הבריאותי מעניק תמיכה מדויקת של המזרן לכל הגוף ולעמוד השדרה בפרט ומבטיח שינה ללא הפרעה, מעניק את הנוחות שהגוף זקוק לה על מנת להתרכז בגדילה.

מיטה מתכווננת כמו של ההורים

כל מיטות הקולקציה מסוג מיטה וחצי הן מיטות מתכווננות, ניתן להרים ולהוריד את החלק העליון של המזרן בלחיצת כפתור לצפייה בטלוויזיה, קריאה בספר או גלישה בטאבלט. המנגנון מופעל דרך שלט קטן הממוקם בצד המיטה. כמו כל המיטות המתכווננות של עמינח.

קולקציית מיטות נוער XL BED

קולקציית מיטות נוער XL BED מיועדת לבני נוער, חיילים וסטודנטים שרוצים לקבל מהמיטה שלהם יותר ממקום לישון בו, הם רוצים פריט עיצובי ייחודי לחדר השינה שלהם. הקולקציה מציגה מבחר רחב של דגמים, עיצובים וצבעים שכל אחד או אחת ימצאו מיטה זוגית לנוער שקולעת בדיוק לטעמם. הקולקציה מונה מיטות נוער זוגיות מעוצבות לנוער בגודל הסטנדרטי של 140×200 ס”מ, ואפשר להזמינן גם ברוחב של 120 ס”מ.

המיטות למעשה נראות כמיטות “של גדולים” לכל דבר. הן מעוצבות להפליא, עם ראש מיטה זוגית ייחודי לכל דגם, וסוגי ריפודים וחומרים רבים לבחור מהם – אין ספור שילובים אפשריים. המיטות עוצבו כרהיט לכל דבר שמתאים לחדר שהוא גם חדר שינה וגם חדר שמבלים בו במשך היום. כשמורידים את המצעים מהמיטה היא נראית מצוין בזכות כיסויי המזרנים הצבעונים שמותאמים לבסיס המיטה וללוח הראש.

איכות בלתי מתפשרת

איכות השינה לבני נוער חשובה מאין כמוה. בעוד אנשים בוגרים זקוקים לשינה על מנת לתת מנוחה לגוף, בני נוער זקוקים לשינה בריאה ואיכותית על מנת להתפתח ולגדול. מיטות ה-XL עם מזרני עמינח מציעים בדיוק זאת – שינה בריאה על מיטות נוער שלא נופלות באיכותן ממיטות ההורים.

בלחיצת כפתור

כל מיטות הקולקציה הן מיטות זוגיות מכווננות לנוער המאפשרות להרים ולהוריד את החלק העליון של המזרן לצפייה בטלוויזיה, קריאה בספר או עבודה על המחשב הנייד. המנגנון מופעל על ידי שלט קטן הנמצא בצד המיטה.