ספות נוער ספפה

ספות נוער מבית עמינח כי העולם שייך לצעירים. עמינח מציעה לבני הנוער מגוון של ספות נוער במבצע, בין אם נפתחות למשטח שינה כפול, או המותג המוכר ואהוב ספפה. כל זאת בעיצובים צעירים וצבעוניים אשר ניתן בקלות להתאים לכל טעם וכל חדר שינה.

לא נמצאו תוצאות

Classic Platinum

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪5,560
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪5,560
לרכישה

זויתן Platinum

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪6,540
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪6,540
לרכישה

ספר Silver

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,990
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,890
לרכישה

Classic Silver

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,980
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,980
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,980
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,980
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3,980
לרכישה

Pro

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪4,190
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪4,690
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪5,590
לרכישה

ספפה היא מותג וותיק וסופר מצליח של עמינח. ייחודה של הספפה, מלבד עיצוב ייחודי וצעיר והאיכות של המזרן, היא בפתרון האירוח שלה. ילדים, כידוע, מאוד אוהבים לישון אצל חברים, מנהג עתיק יומין כילדות עצמה. לאלה מאיתנו שלא מחזיקים בבית מיטה נוספת רק עבור חברים של הילדים, הפתרון האידיאלי הוא ספפה – ספת נוער עם המזרן הנוסף שנשלף בקלות.

רוב דגמי ספות נוער של ספפה מגיעים עם משענת גב מעוצבת שמקנה לספפה מראה של ספת נוער קומפקטית שמתאימה לחדרי שינה של ילדים ובני נוער.

המזרן הנוסף נשלף בקלות מתחתית הספפה, ויוצר משטח שינה עבור שניים. בדגמים שונים קיימות אופציות שונות להגבהה של המזרן הנוסף ויצירת משטח שינה אחיד. בבוקר, המזרן מחליק חזרה למקומו מתחת למזרן 'הראשי' והספפה מקבלת חזרה את מראה הספה. המזרן הנשלף, כמובן, יושב על בסיס משלו.

ספפה של עמינח = בריאות

איכות השינה של ילדים ובני נוער חשובה מאין כמוה. אנשים בוגרים, בזמן השינה, מספקים לגוף זמן מנוחה, לתת לשרירים (בעיקר שרירי עמוד השינה) להירגע ולהתחדש מפעילות היום. ילדים ובני נוער, להבדיל, 'משתמשים' בזמן השינה על מנת לתת לגוף לגדול ולהתפתח. ספפה – ספת נוער של עמינח מאפשרת בדיוק זאת – שינה בריאה על מזרן איכותי שמאפשר לגוף הצעיר לעשות את שלו.

כל דגמי ספות נוער של ספפה כוללים את "המרכז הבריאותי", פיתוח מקורי של עמינח (אי אפשר למצוא את זה באף מזרן אחר!) המרכז הבריאותי בנוי מנחשול פלדה שרץ מצד לצד בחלקו המרכזי של המזרן ומאפשר לעמוד השדרה והגב תנוחה זקופה ונכונה לגוף. חלקו המרכזי של המזרן נתון תחת לחץ רב יותר מאשר קצוות המזרן, היכן שנמצאים הראש והרגליים, ונחשול הפלדה מעניק תמיכה נוספת ודוחף כלפי מעלה, מונע את שקיעת מרכז המזרן ובעקבותיו התעקלות חוט השדרה בזמן השינה, מה שנקרא "תופעת הערסל".

המרכז הבריאותי מעניק תמיכה מדויקת לכל אורך המזרן, לגוף ולעמוד השדרה בפרט, ומעניק שינה ללא הפרעה שמבטיחה את הנוחות שהגוף זקוק לה על מנת להתרכז בגדילה.

הספפה של עמינח, במהלך היום, מתפקדת ונראית כספה לכל דבר. רוב הדגמים מגיעים עם משענת לאורך המיטה, שמספקת את הנוחות של ספה, לקריאה צפייה בטלוויזיה ואירוח חברים. בלילה, לקראת ובזמן השינה,

Up & Down – מיטה מתכווננת גם לילדים

ספפה מגיעה עם מנגנון Up & Down שמאפשר להרים ולהוריד את החלק העליון של המזרן, אזור הגב והראש, לצפייה בטלוויזיה, קריאה בספר או גלישה בטאבלט. ישנן שתי אופציות למנגנון: הידראולי או חשמלי. המנגנון החשמלי מופעל בעזרת שלט קטן הממוקם בצד המיטה.

כמו כל המיטות המתכווננות של עמינח, מערכת ההפעלה החשמלית מגיעה עם מנגנון Safe Sleep "שינה בטוחה". המנגנון מנתק אוטומטית ומידית את המערכת לאחר שפעולת ההרמה או ההורדה הסתיימה, דבר שמבטיח רמת אפס של קרינה אלקטרומגנטית. מערכת החשמל כולה נמצאת נמוך ככל האפשר מתחת לשני המזרנים, בסמוך לרצפה, במרחק הרב ביותר מצידו העליון של המזרן. גם לבני נוער וילדים, המיטות המתכוונות של עמינח מבטיחות שינה בטוחהה ובריאה

הספפה של עמינח מצוידת במנגנון Up & Down (חשמלי או הידראולי) המאפשר העלאה והורדה של החלק העליון של המזרון – מיטה מתכווננת לכל דבר.

השימוש במנגנון החשמלי בטוח לחלוטין תודות לניתוק מידי ואוטומטי של הזרם החשמלי ברגע שפעולת הכוונון הסתיימה. גם ספות נוער במבצע וגם הספפה מגיעות עם המזרונים האיכותיים של עמינח, ״המרכז הבריאותי״ שמספק תמיכה ייחודית לעמוד השדרה.

עמינח מציעה דגמים שונים של ספות נוער וספפה במבצעים לאורך כל השנה, בנוסף למתנות ייחודיות לבני הנוער. שווה וכדאי להתעדכן.