portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio

  רוך ורכות – עם עמית גלאור

  המיטה שעיצבה
  מיטה שכולה מרופדת, כולל הגב, בבד טבעי, בצבעים ניטרליים, מונוכרומטיים – ככל דבר בסיסי בבית שאני מעצבת כמו הריצוף והצבע הכללי של הבית, ו"מלבישה" לו צבעוניות. למיטה הזו תיפורים מדויקים, ובד החצאית הנשפך, "מטאטא" את הרצפה ומרכך את האווירה, כמו וילונות נכונים ומדויקים.
  בלי לפחד מאבק – הוא חלק מהחיים.
  מיטה היא מקום טהור, ואמורים להרגיש בה חמימות ונוחות, ביטחון ועיטוף, היא המקום המזמין לשים בו את הראש ולישון.
  תפיסת חדר השינה ותפיסת הבית של עמית
  כמו המיטה, חדר השינה הוא לא רק מקום שישנים בו, אלא מקום של רוגע, של קריאת ספר. לכן אני אוהבת לשלב בו כורסה, שולחן רך, לא משרדי, להנאה. כשיש זוגיות טובה, גם טלוויזיה – מה יותר כיף מלצפות יחד בסרט במיטה?
  גם הבית, הוא לא רק ארבעה קירות, אלא התוכן שיוצקים לתוכו, מקום שאמורים להרגיש בו הכי נוח וטוב. הבתים המוצלחים ביותר הם אלה שבהם מרגישים את הנגיעה האישית של בעל הבית. כמובן שהשילוב המוצלח ביותר הוא של אדריכל מוכשר המצליח להתחבר ללבם של לקוחותיו, ומהווה עבורם, כמכחול לצייר, כלי עבודה יישומי הממלא את מאווייהם.
  תפיסת השינה
  אם אני עטופה באוהביי אני יכולה לישון בקלות על כתפיהם, ברכבת, במטוס, בכל מקום. בעיניי שינה זו פריבילגיה. אני יודעת להעריך מזרן טוב, מיטה מוצעת במצעים מגוהצים ונקיים ונודפת ריח של כביסה נקייה. הלילה הוא לא רק זמן שנועד לבילוי בשינה עד הבוקר – שינה היא כיף, פינוק, ורוגע, אחרי יום עבודה, שינה היא איסוף אנרגיות ליום חדש. תפיסת השינה שלי דומה לאופן שבו אני תופסת את הארץ שלי. כיף לטייל בעולם, לראות ולחוות תרבויות אחרות ומקומות אחרים, לישון בבתי מלון מפוארים או באוהל במדבר, אך בסוף של דבר אין כמו תחושת הבית, לישון במיטה שלך, בינות למצעים שלך, עטוף באוהביך. מיטה היא בית. שינה היא בית.
  מקורות השראה
  רכות, פוך, נוצות, פרפרים, מים, מוסיקה, סרט, חיבוק של ילד, תחושה של משפחה – כל דבר שנותן תחושה של שקט ושלווה יכול להוות מקור השראה.
  חדר השינה בבית הילדות
  כשהייתי בת שש, קראה לי אמי ערב אחד לחזור הביתה לארוחת הערב ממשחקי אחר הצהריים. כשנכנסתי לחדרי מצאתי בו מיטה אנגלית עתיקה, נסיכותית, גבוהה ואצילית, שהוריי קנו לי בהפתעה באחד משוּקי הפשפשים. המצעים נדפו ריח חזק של בית, כיסוי המיטה והווילונות נתפרו במיוחד. הוקסמתי. זו הייתה אחת ההפתעות שהכי ריגשו אותי.

  סגור

  חברת עמינח

  מוקד קשרי הלקוחות בטלפון: 077-9966630
  שעות פעילות המוקד: ימים א' -ה' 08:30-16:30
  מייל: crm@aminach.co.il
  לייעוץ לפני רכישה אתה מוזמן להתקשר אלינו 077-9976555

  לייעוץ לפני רכישה