portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio

  חופש – עם נירית פרנקל

  תפיסת חדר השינה של נירית
  חדר השינה בשבילי הוא מקום מפלט. בערב, בעלי ואני ושלושת הילדים, נכנסים כולנו למיטה שלנו, משילים את היום, צופים קצת בטלוויזיה יחד, צוחקים יחד. זו הזדמנות לכולנו להתכנס, לדבר על כל הדברים שלא הספקנו במשך היום, ולהגיד מה היינו רוצים שיקרה מחר. יש לנו סבלנות, כולנו במנוחה.
  המיטה שלנו היא סטנדרטית, 1.60 רוחב. נעים לנו להיות צפופים אך אנחנו מתלוצצים שאם היינו יודעים שכך יהיה, היינו בונים מיטה גדולה יותר.
  עם זאת חדר השינה הוא בראש ובראשונה המקום להיות בו לבד עם בעלי. לא להיות אימא, להיות אישה. "לסלק" את הילדים מהמיטה ולדבר, מה שביומיום הקצבי לא מספיקים לעשות.
  וכמובן, זהו גם המקום להיות בו עם עצמי. במקלחת אני מורידה מעצמי את היום, לובשת פיג'מה, נכנסת למיטה ומרגישה את הגוף משתחרר קצת. זה המקום שאליו אני יכולה לברוח מהעולם, לשקט שלי – כשעצוב לי אני בוכה לכרית, וכששמח שם אני צוחקת.
  תפיסת חדר השינה כחלק מתפיסת הבית והחיים
  אני עובדת עם אמי, וממנה שאבתי את ההכרה המידית שבית הוא באמת משהו שאנשים חיים בו, שהדבר הכי חשוב הוא שהחלל יהיה נכון, יעבוד, יתאים ללקוח ולסביבה, ושהזרימה בו תהיה טובה. אם הזרימה נכונה היא עובדת בכל ז'אנר, בכל מקום, עם כל אלמנט או מוטיב שנוסיף. יופי אפשר ליצור בכל דבר, והיופי הוא בעיני המתבונן. אני רואה את עצמי לא רק כאדריכלית אלא גם כפסיכולוגית. אני לומדת את התנאים המשפחתיים והקשיים של הלקוחות.
  אט-אט הם משילים שכבות ומחסומים ומתחילים לגלות את ה"אני" האמיתי שלהם ואני מתרגמת את הגילוי הזה לשפה המקצועית שלי. זה לא קורה במחי יד. זהו תהליך, זוהי חוויה שאנחנו חווים יחד. בפגישה הראשונה אני מבקשת לשמוע על כל החלומות. רק אחר כך, אני מכניסה אותם לסכֶמה שעובדת לטעמי ומשתפת/משתתפת בדילמות. בשלבים אלה אני עדיין לא מתעסקת ב"איך נראה הבית". הלקוח מגיע עם משהו, נגיעה כלשהי, משבצת, המידע שלו מצומצם, ואני מנסה לפתוח אותו, לפרוש את הסקאלה, את המניפה, ורק אז לעבור למידע טכני, של נכון לא נכון, עובד לא עובד, אופנתי או לא. תוך כדי התהליך אני מנסה לפתח את עצמי כיוצרת, להתעלות על היצירה הקודמת שלי, לעשות נכון יותר, חדש יותר, ללמוד.
  הבית הנבחר
  בית גדול מאוד ובו חדר שינה עצום ממדים, 10 מ' אורך על 7 מ' רוחב, בתוספת חדר ארונות sex and the city ממש, ואמבט ומקלחת שגודלם 50 מ"ר. והכול בגובה של 6 מ'. גג החדר חשוף והיווה אתגר לייצר חמימות באמצעות חומרים. את תקרת העץ השארנו בצבעוניות הטבעית, הקיר הארוך בחדר זכה לחיפוי בריקים בצבעים חמים בגוונים – מוקה, חום, אפרפר – כדי לא ליצור מסה של צבע אחיד. רצפת הפרקט החומה, הווילונות ואביזרי הטקסטיל המעשירים, המנורות הגדולות והארוכות שמשתלשלות כלפי מטה ומקצרות את הגובה, הספה הגדולה המזמינה להשתרע עליה, והשטיח הגדול והצבעוני למדרך הרגליים – כל אלה הפכו את החדר למקום מהחלומות.

  סגור

  חברת עמינח

  מוקד קשרי הלקוחות בטלפון: 077-9966630
  שעות פעילות המוקד: ימים א' -ה' 08:30-16:30
  מייל: crm@aminach.co.il
  לייעוץ לפני רכישה אתה מוזמן להתקשר אלינו 077-9976555

  לייעוץ לפני רכישה