portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio

  אהבה – עם חווה ביטרמן

  המיטה שעיצבה
  בחרתי לעצב מיטה קלאסית. מעין שמלה מרופדת עשויה בד טבעי, בעלת חמוקיים אך לא מתחמקת, רכה וזורמת, כזו שתתאים לכל בית, שכל אחד יוכל לדמיין אותה בחלל שלו, בין אם עתיק או מודרני. לצדה, מיטת אפריון מלופפת זרדים וענפי זית, שניתן לזרוק עליה בדים. שפתה לא מהוקצעת, טבעית ולא מתאמצת, רומנטית ומזמינה, הכול במקרה, אבל לא במקרה.
  תפיסת הבית והחיים של חווה
  בית עבורי הוא יותר מ- house הוא בעיקר home . האופי והסגנון הם לא רק עניין של טעם, אלא עניין של דרך חיים. חשוב לי שבתים בעיצובי ישדרו חמימות, יהיו מזמינים, שבני משפחה וחברים ירגישו שהם יכולים "להרים רגליים". לכן, הסגנון העיצובי שלי הוא לעשות דברים בנונשלנטיות, כאילו אין בהם מאמץ – גם כשאני מגישה לגנן קפה בסלסלה תלויה על עץ בגינה או כשאני עורכת שולחן עם אווירה. בכל הבתים צמודי הקרקע שעיצבתי עד היום, החיבור לאדמה ולצמחייה היווה עבורי השראה. היה לי חשוב לשלב בין חוץ לפנים ולשקף את הסביבה שבה צמח הבית. כך גם בדירות שעיצבתי הנוף היה האמצעי שבעזרתו התמודדתי עם אתגר הגבולות והמסגרת. לכל הבתים שיצרתי יש חיבור למקום הולדתם. בקיסריה – בתים בצבעים ובטיח של חול, ורעפים כמו דיונה. בגליל ובגולן – הבתים בהשראת הבזלת, הבולדרים והירוק-עד. הבתים באיטליה יהיו אותנטיים ומקומיים, איני מביאה אליהם שפה הזרה להם.
  במפגש של אנשים עם הבתים שאני מעצבת, אני עוקבת בהנאה אחר הרגעים שבהם הם מלטפים ונוגעים וממששים. בכל פעם מחדש אני מופתעת לראות שלוקח להם זמן עד שהם מבינים למה וממה בדיוק הם מתרגשים. זה מתחיל בתחושת התפעלות, ממשיך בהתבוננות ממוקדת, ואז מגיע הרגע שבו הם מרגישים בלב, ברחם. מרגש אותי בעיקר לראות איך הבתים וההתרגשות שהם מעוררים מוציאים מאנשים את הטוב שבהם: מהיצירתיים בכתיבה – שירה. מהיצירתיים "בידיים" –פיסול ואיסוף חומרים מהטבע ליצירה בבית, מהבשלנים – מטעמים, ריחות וניחוחות שלא הכירו, ומאוהבי החיים – הרבה סקס.
  חשוב לי שהבתים בעיצובי יהיו באווירה של הזמנה ונתינה, וככאלה הם מוציאים מאנשים המון טוב לב, והנתינה היא הדדית. אורחי הבית מרגישים שהם מקבלים את כל העולם על מגש, שהבית נותן להם את כולו, מכוס מיץ תפוזים סחוט בבוקר ועד להפתעה בטבּוּן בערב. כשחברים באים אליי לישון בספטמבר, אניח להם על הכרית תאנים על מצע של עלי תאנה, ואם יתארחו לקראת תחילת השנה, אכין להם כותונת משי בצד המיטה, ואם יבואו לקראת הקיץ, אפזר להם צדפים על המיטה.
  מעין אוסמוזה. אם אתה פתוח כולך לחיים האלה, נכון לספוג, אומר "כן" לרוב הדברים ורואה את חצי הכוס המלאה, אתה קולט מהסביבה, מכל מי שהתערבב ונגע בחייך, מעוזרת, ממורה, ממדריך, מבן הזוג וכמובן, מהילד שלך. היום אני מגלה בדיעבד, שמה שעשיתי באופן בלתי מודע בבניית בתים, זה להתחבר לאנשים ברגעים הכי אמוציונליים שלהם, וזו הייתה הגדילה שלי. עשיתי דרך, למדתי סדרי עדיפויות, עיקר וטפל, התחברתי לכל פועל, קבלן, נפח ונגר, למדתי שכשאתה מתייחס לאנשים כמו לעצמך, אתה זוכה באהבת אין קץ. אתה אוהב אותו ואתה אוהב אותך ואז הוא אוהב אותך. ואין חשוב מזה בעולם כולו.
  ה- DNA , הגנטיקה ונסיבות החיים שלנו הם שעושים אותנו למי שאנחנו. אני היא כל מי שהכרתי על הדרך, כי אם הנקבוביות שלך פתוחות במשך כל החיים, אתה סופג ומפנים, מתעשר ו"מתאשר".

  סגור

  חברת עמינח

  מוקד קשרי הלקוחות בטלפון: 077-9966630
  שעות פעילות המוקד: ימים א' -ה' 08:30-16:30
  מייל: crm@aminach.co.il
  לייעוץ לפני רכישה אתה מוזמן להתקשר אלינו 077-9976555

  לייעוץ לפני רכישה