מיטה זוגית היא הפריט הדומיננטי ביותר בחדר השינה, וחוץ מנוחה ובטוחה, כדאי שתהיה גם בסטייל. לא חייבים להוציא הרבה כסף כדי לשדרג את מראה המיטה, לפעמים כל מה שצריך זה ראש מעוצב.

כיסוי מיטה ומצעים יפים הם דרך אחת לשדרג את מראה המיטה, אבל כדי להפוך אותה למעניינת ומיוחדת באמת, היא זקוקה לראש מיטה. ראש מיטה ייחודי יכול להפוך כל מיטה סטנדרטית לכזו שכמו יצאה מקטלוג עיצוב, ולעשות את ההבדל בין חדר שינה משעמם לחדר שינה מקורי ומעניין.

ראש מיטה הוא מרכיב חשוב לא רק מבחינה עיצובית, אלא גם מהפן הבטיחותי: מדובר בהגנה לראש, החשובה במיוחד כשמדובר בחדרי ילדים או מתבגרים. גם מיטת נוער או ספת נוער יכולה לקבל שדרוג משמעותי, עם תוספת של ראש מיטה מקורי.

רוצים סיבה נוספת למשמעותו של ראש המיטה בחדר השינה? על פי תורת הפנג שוואי הסינית, לראש המיטה השפעה גם על איכות השינה שלנו: עם ראש מיטה אנחנו מרגישים מוגנים ובטוחים, תחושה המסייעת לרפיון הגוף והנפש, ותורמת לשינה טובה, רציפה ואיכותית יותר- המובילה ליום חיוני ואנרגטי, ולתחושה פיזית ונפשית טובה יותר.

אחרי שבחרתם מיטה בסגנון שמתאים לכם ומזרן איכותי, כל שנותר הוא לבחור ראש מיטה מעוצב ומסוגנן, ממבחר ראשי המיטה העשיר של עמינח, ולהתאימו לבסיס הקיים.

ראשי המיטה של עמינח עשויים ממגוון חומרים, החל מעץ וכלה במרופדים בשלל בדים, בהתאם לסגנונות עיצוביים שונים. לפניכם רשימה חלקית:

ראש מיטה Regarding

 ראש מיטה המתאים למי רוצה מיטה מלכותית, אך עם זאת בעלת מראה מעודכן. ראש המיטה מחדר השינה Regarding משולב עץ וריפוד בתפירת TUFTING, ומשתלב מצוין עם ריהוט מעץ הקיים בחדר, למראה חם אך יוקרתי.

ראש מיטה מנהטן

עם ראש מיטה מדגם מנהטן תוכלו לבקר בתפוח הגדול מבלי לצאת מהמיטה. ראש המיטה מרופד בבד יוקרתי ונעים למגע הראש, ומעוצב בסגנון תפירה ייחודי, המעניק לחדר מראה מרשים. בגלל הדומיננטיות שלו, ראש מיטה זה אידיאלי למזרנים מסוגים ובגבהים שונים.

ראש מיטה Drama

אפשר להכניס קצת דרמה לחדר השינה, עם ראש מיטה מרופד בטקסטורה מעניינת, בשילוב מסגרת עץ. ראש המיטה מחדר שינה Drama ניתן לשילוב עם כל מגוון המזרנים, ועם מבחר פרטי ריהוט משלימים כמו שידות עץ. מצד שני, עם בסיס מיטה כזה מי צריך ריהוט משלים?

בין אם במראה הקלאסי ובין אם במראה הדרמטי, אין ספק כי ראש מיטה יכול לשדרג משמעותית את המיטה, ולהעניק לחדר השינה שלכם מראה מיוחד, מקורי ומעניין. לכם רק נותר להחליט באיזה ראש אתם.