קבוצת עמינח, נושאת דגל מהפיכת השינה בישראל, משקיעה מזה שנים משאבים עצומים במחקר ובפיתוח בעולם השינה והיא מציעה מגוון פתרונות עיצוביים בנושא חדר השינה לכל סגנון, טעם וגיל.

בשנים האחרונות, במסגרת ההתחדשות המתמדת של חברת עמינח, שהעמידה סטנדרטים חדשים של איכות, נוחות ובריאות בתחום חדרי שינה ומזרנים בארץ, הרחיבה החברה את תחום פעילותה ומספקת פתרונות עיצוביים שימושיים המקיפים  את כל נושא עיצוב חדרי שינה.

חדר השינה הוא החדר בו אנו מבלים את מספר השעות הרב ביותר מבין כל חדרי הבית, ולכן יש חשיבות רבה לתכנון החדר ולעיצובו. כדאי מאוד שיהיה יפה, אך חשוב יותר שיהיה נוח ונעים לישון בו.כאשר מתחילים לתכנן את חדר השינה, מומלץ לקחת בחשבון קודם כל את הצדדים הפרקטיים והפונקציונליים שיאפשרו שימוש יומיומי קל בחדר, ורק אח”כ לחשוב על היופי, הצבע, האביזרים הנלווים ועוד.

גודלו של החדר המיועד להיות חדר השינה, הוא זה שיקבע את התכנון והעיצוב. בהתאם לגודל החדר יוחלט על אורך ורוחב המיטות, גודל הארונות והשידות, מספר הרהיטים הנלווים וכד’. הריהוט הנלווה למיטות, אותו תוכלו למצוא ברשת עמינח סנטר, משלים את חדר השינה ומומלץ שהוא ישלב את היופי והעיצוב שאתם אוהבים עם רמת שימוש ופונקציונליות מקסימלית.

עיצוב חדרי שינה

שידות, ארוניות, פינות איפור וכורסאות ישיבה הם הריהוט הנלווה המבוקש ביותר לחדר שינה, ולפני שמכניסים אותם לחדר, כדאי לתכנן בדיוק את המיקום ואת השימוש בכל אחד מהם.

האווירה בחדר השינה נוצרת משילוב נכון והרמוני של חומרים, תאורה, צבע ועיצוב. מכיוון שחדר השינה אמור להיות מקום מרגיע, שנוח ונעים להיות בו, מומלץ לצבוע אותו בצבעים רכים ובהירים. צבע אפור או שחור, למשל, מגבירים את תחושת הדיכאון, העייפות והעצבות. צבע אדום מעלה את לחץ הדם וגורם לחוסר מנוחה ולעצבנות. לעומת זאת, צבע רך ובהיר משרה שקט, רוגע ונועם.

נסו להתאים את עיצוב חדר שינה לאווירה המועדפת עליכם, מראה גדולה מכפילה את חלל החדר ומעניקה תחושה של מרחב. אם יש לכם ארון בגדים בעל דלתות הזזה, מומלץ לחפות אחת מהן במראה.

עיצוב חדר השינה, יותר משאר חדרי הבית, משקף את הלך רוחנו האמיתי. עלינו להתחשב בצבעים הגורמים לנו לתחושה נינוחה, לחומרים הגורמים לנו תחושה נעימה ומפנקת ולסגנון האהוב עלינו. שילוב של כל אלה גם יחד יסייע לנו ליצור את הקן הקטן והמוגן שכולו שלנו. יועצי השינה המקצועיים של רשת עמינח סנטר ייעזרו לכם בבחירת חדר החלומות שלכם.

עיצוב חדרי שינה מודרני

מבחר המיטות ופריטי הריהוט כוללים קווים המעוצבים על ידי מעצבי הבית של עמינח ועל ידי מיטב המעצבים בחו”ל.

איכות חומרי הגלם, העיצוב והייצור הם נושאים שאין מתפשרים עליהם בחברה והם עמודים בתקנים קפדניים ביותר.

מגוון הסגנונות הרחב מאפשר לכל לקוח לבחור את חדר השינה המתאים לטעמו האישי. לכל אחת מן המיטות ניתן להוסיף פריטי ריהוט משלימים תואמים.

בעמינח תמצאו מגוון סגנונות של חדרי שינה הכוללים מבחר מיטות עשויות עץ מלא, עץ בפורניר  בוק, בצבעי דובדבן, טבעי בהיר, טבעי כהה ועוד, ריפוד בד בגוונים שונים.

להשלמת הפינוק, ניתן לשלב משטחים מתכווננים מתוך מגוון המערכות המתכווננות של עמינח.