ידוע כי השווייצרים מעריכים שינה טובה ומודעים לחשיבותה, ולכן לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. הם אינם רואים את השינה כמותרות של המעמד העליון, וצרכנים מכל שכבות האוכלוסייה השווייצרית רוכשים מיטות מתכווננות, מתוחכמות של חברת סוויספלקס המקומית הידועה כחברה הטובה בעולם. מוצריה מייצגים את תמצית השינה השווייצרית, מאופיינים בטכנולוגיה מובילה הייטקית, בעיצוב עכשווי ובהענקת תמיכה ונוחות מושלמת לכל אברי הגוף. מיטות מתכווננות של סוויספלקס נמכרות ברחבי העולם ללקוחות היודעים להעריך איכות שאין כדוגמתה ושאינם מוכנים להתפשר ובוחרים בטוב ביותר – לנהוג ברכב הטוב והיוקרתי ביותר, לגור בבית באזור הנחשב ביותר, לענוד את השעון והתכשיטים המעוצבים ביותר וכד’. קבוצת עמינח הישראלית מייבאת באופן בלעדי את מערכות השינה המעולות של סוויספלקס וחושפת בימים אלו את הדגמים החדשים.

מיטות מתכווננות סוויספלקס – כל היתרונות במערכת אחת

המערכת החשמלית, המיובאת משווייץ, היא תוצאה של מחקר ופיתוח של שנים. היא כוללת בסיס ללא מסגרת, המורכב מזוגות של כפיסי עץ גמישים מיוחדים, הנתמכים בקפיצים גליים תחתונים עם מפרקים מתכווננים, שעליהם מונח מזרון לטקס טבעי. מערכת כפיסי העץ הגמישים שבבסיס המיטה, הקפיצים והמזרן מספקים 100% סנכרון מושלם והתאמה מדויקת של המיטה לאיברי הגוף ומעניקים תמיכה נגדית מלאה בכל נקודה. כשנוצר לחץ בצד אחד הוא מתאזן מיד בצד השני. המערכת החדשנית מספקת תמיכה מעולה באזורי הכתפיים והישבן, המהווים כ-60% מכובד הגוף, מונעת את שקיעתם במזרן ומאפשרת שינה בריאה כשעמוד השדרה נותר ישר. באזור התמיכה המרכזי מותקנים הקפיצים הגליים האדומים הייחודים, המעניקים תמיכה נוספת לשליש המרכזי של הגוף. מכיוון שהבסיס חסר מסגרת ומחיצה אמצעית אפשר לחבר שני בסיסים ולקבל משטח שינה זוגי גדול המאזן את עצמו משני צדדיו.

מערכת שינה פרמיום – טכנולוגיה, פינוק ויוקרה

בבסיס המיטה קפיץ גלי, גמיש ואדום בחלקו התחתון של המשטח, הדומה למערכת שמאבזרת מכוניות יוקרה ומאפשרת גמישות מרבית להתאמה איכותית. הסנכרון בין שני צדיה של המערכת וכל חלקיה מושלם והיא עולה ושוקעת בהתאמה למשקלו של כל אדם ומאפשרת ירידה של עד שבעה ס”מ. כשאנו עוברים שינויים בחיינו, כמו היריון, השמנה, הרזיה וכד’, אפשר לשלוט על דרגת הקושי של שלבי העץ באמצעות מפתח מיוחד. המערכת מאובזרת במנגנון שיוט שמתרחק מהקיר כשמעלים את אזור הראש והכתפיים, כך שתמיד נשארים באותו המקום ליד השידות, שזזות על מסילות טלסקופיות ומאובזרות במנורות.מיטה מתכווננת זו, החכמה בעולם כוללת ארבעה מנועים ושלט אלחוטי הפועל באמצעות גלי רדיו, המאפשר אינסוף תנוחות ותכנות הזיכרון לחמישה מצבי שכיבה שונים. אפשר לתכנת את השלט להפעיל מכשירי חשמל נוספים בבית, כמו מנורת קריאה לצד המיטה, מכונת קפה ועוד, בטווח הפעלה של עד 15 מטר.

יוקרה בהתאמה אישית

מזרני סוויספלקס מותאמים באופן מושלם לבסיס ללא המסגרת, ועשויים לטקס טבעי עם אזורים אקטיביים בעלי אזורי נוחות וגמישות משתנה. הם מותאמים לאקלים הישראלי ומיוצרים מחומרים טבעיים כמו צמר כבשים מרינו, חומר יקר, טבעי ואורגני הסופח לחות, מאזן את הטמפרטורה ומנדף זיעה, ו-SEP, רצועת בד אלסטית באזור הכתפיים, שבזכות גמישותה מפחיתה משמעותית את הירדמות הידיים בזמן השינה. אפשר להזמין את המערכות היוקרתיות במבחר ציפויים וחומרי ריפוד איכותיים ולהתאים את המיטה מתכווננת שנבחרה לסגנון העיצובי של חדר השינה.

כתבה וערכה: ענת שי, סילברליין