קינג קויל משיקה מזרן חדש וייחודי המבוסס על טכנולוגיות שפותחו בנאס”א

חברת עמינח, בעלת הרישיון לייצור ושיווק המותג קינג קויל בישראל, משיקה את מזרן קינג קויל I SPACE . המזרן החדש מבוסס על טכנולוגיות שפותחו בנאס”א והוא המזרן הראשון בעולם המשלב מנגנוני פיזור לחצים, בקרת טמפרטורה ותמיכה מושלמת לגוף. עמינח רכשה מחברת outlast האמריקאית את זכויות השימוש בטכנולוגיה שפותחה על ידי נאס”א והיא החברה הבלעדית המורשית לשווק את הטכנולוגיה בישראל בתחום השינה.

במסגרת ההשקה מציעה עמינח ליין מוצרים של הטכנולוגיה החדשה הכולל מזרן קינג קויל I SPACE, כרית I SPACE ומערכת מתכווננת של I SPACE.

מערכת בקרת הטמפרטורה

מנגנון בקרת הטמפרטורה מבוסס על סדרת חידושים פורצי דרך הכוללים את שכבת האאוטלאסט (outlast) אשר פותחה בכדי להגן על האסטרונאוטים מפני תנודות האקלים החדות בחלל ומווסתת את טמפרטורת הגוף במהלך הלילה. המיקרו קפסולות המרכיבות את האאוטלאסט קולטות את אנרגיית החום של הגוף ומשחררות אותו על פי הצורך בכדי להבטיח טמפרטורה אידיאלית בכל רגע.

פיתוח נוסף של מעבדות החלל היא שכבת ה- cool viscogel, פולימר ויסקו אלסטי חדשני המשלב מיליוני קפסולות ג’ל לשינה קרירה ונעימה. הקפסולות החכמות שבנויות מתאי ג’ל קרירים מאפשרות לחום להתפזר ולהתרחק מהגוף במהלך הלילה ועל ידי כך להשיג שינה קרירה ונינוחה.

מערכת קפיצי הכיס הינה המרכיב האחרון בבקרת האקלים והיא מאפשרת זרימת אוויר טבעית.

בזכות הפעולה המשולשת מתקרר קינג קויל I SPACE מהר יותר ממזרנים מקבילים.

מנגנון פיזור הלחצים

מנגנון פיזור הלחצים המתקדם של I SPACE  מעניק נוחות מושלמת לגוף.

Injected visco– ויסקו בטכנולוגיית הזרקה בעל ציפוי הגנה אלסטי, אשר פותח על ידי מדעני נאס”א, משמר את תכונות המוצר לאורך שנים ומסייע לעמידותו. יתרון החומר הוא כי בטמפרטורת החדר הויסקו בטכנולוגיית ההזרקה הינו אלסטי וקשיח אך כשחום הגוף משפיע עליו, הוא מקבל את טמפרטורת הגוף, מתרכך ומסתגל באופן מושלם למבנה הגוף.

תרומה נוספת לפיזור הלחצים הינה שכבת ה- cool viscogel. מדובר במיליוני קפסולות ג’ל המשולבות בתוך הפולימר הויסקו אלסטי, מתרכזות תחת נקודות עם עומס גבוה ובכך מעניקות תמיכה ונוחות ומסייעות להתחדשות הגוף.

תמיכה

מערכת קפיצי כיס– מערכת הקפיצים הייחודית עם המרכז הבריאותי מעניקה תמיכה לגב ולעמוד השדרה. המערכת מונעת את אפקט הערסל ובכך מעניקה תמיכה מושלמת לגוף. פעולת מערכת קפיצי הכיס מעניקה תמיכה גדולה יותר ממזרנים מקבילים המבטיחה שינה רציפה ומנוחה מלאה לשרירים.