מאז ומתמיד הייתה הכמיהה האנושית להגיע אל הכוכבים עזה ומלאת סקרנות. היא מקפלת בתוכה יראה, קסם ותקווה ודוחפת אותנו לפריצות דרך טכנולוגיות מדהימות שמשנות את עולמנו. משחר ימי העולם יצאו בני האדם לחקור את העולם שבו אנו חיים, מגלן, קולומבוס, מרקו פולו ועוד… אבל הייתה זו נאס”א ומעבדותיה המשוכללות שהגשימו עבורנו חלום זה והביאו לנחיתה על הירח ולחקר מקרוב של היקום שסביבנו. מסתבר שהשפעות מחקריה ופיתוחיה נוחתים כעת היישר לחדר השינה שלנו !

טכנולוגיית החלל מגיעה לחדר השינה

מאז הקמתה אחראית נאס”א לכל תוכניות החלל האזרחיות של ארצות הברית. מבין הישגיה הבולטים ביותר של נאס”א ניתן למנות את השיגור הראשון לחלל במסגרת תוכנית מרקורי, הנחתת האדם הראשון על הירח ועוד. מחקריה ופיתוחיה הטכנולוגיים המתקדמים פולשים גם לחיי היום יום שלנו ומאפשרים ייצור מוצרים חדשים המשנים את חיינו.

בעלי שהוא “פריק” של טכנולוגיות חלל, עוקב בעניין רב אחר כל התפתחות חדשה בנושא. ערב אחד בשובי מהעבודה מצאתי אותו ישוב מול המחשב כשהוא אחוז התרגשות. הוא סיפר לי שחברת קינג קויל הידועה משיקה, בימים אלו, מזרן חדש בשם I space המיוצר מחומרים שהם פרי פיתוח נאס”א, המבטיחים שינה מושלמת המדמה ריחוף והמעניקה חוויית שינה מפנקת מעולם אחר…

קינג קויל I SPACE

מיותר לומר שכבר למחרת נכנסנו לאולם התצוגה של “רשת עמינח סנטר”, הקרוב לביתנו, על מנת לבדוק אם ניתן כבר לנסות את המזרן ה”קוסמי”. מנהל אולם התצוגה שקיבל את פנינו, ערך לנו סיור בחנות המרשימה, הציג את קולקציית המזרנים האיכותיים הנמכרים בה, והסביר לנו שמזרני קינג קויל הם היחידים בישראל המוכרים ומומלצים ע”י אגודת הכירופרקטורים הבינלאומית. הוא הראה לנו את המזרן החדש שנועד לאנשים המבינים ש”חווית שינה” נוצרת משילוב של טכנולוגיות וחומרים מתקדמים ואז היא תענוג אמיתי שכל אחד חייב לעצמו, והיודעים להבחין בין שנת לילה רגילה, לבין שינה איכותית. הוא סיפר שהאסטרונאוטים בחלל זקוקים כמונו לשינה טובה, ושזו נעימה במיוחד מכיוון שבחלל הם חשים כחסרי משקל ולכן אינם חשים בכוח הכבידה. זו הייתה המטרה של חברת קינג קויל כשפיתחה את מזרן ה- I space – הראשון שמעניק לנו, בחדר שינה שלנו, שנת ריחוף נעימה וחסרת משקל.

כל היתרונות במזרן אחד

מסתבר ש- קינג קויל I SPACE הוא המזרן הראשון בעולם המשלב מנגנוני פיזור לחצים, בקרת טמפרטורה ותמיכה מושלמת לגוף והוא בהחלט שייך לדור הבא של מוצרי איכות טכנולוגים:
מנגנון בקרת הטמפרטורה החדשני שלו מספק פתרון מתקדם לחוסר הנוחות בבעיות של ויסות חום ולחות הגוף, ומעניק חווית שינה נינוחה ומאווררת.

תמיכה מדויקת לכל נקודה בגוף באמצעות מערכת קפיצים ייחודית עם המרכז הבריאותי, מעניקה תמיכה לגב ולעמוד השדרה ומונעת את “אפקט הערסל” ובכך משפרת את איכות השינה, מחדשת אנרגיות ומטיבה עם הבריאות והנפש.

בעת שכיבה על מזרן, מופעל על הגוף לחץ נגדי המצטבר באזור בו מרוכז מירב משקל הגוף. שכבת ה Cool Viscogel עם מיליוני קפסולות ג’ל, המשולבות בתוך הפולימר הויסקו אלסטי מתרכזות תחת נקודות אלו, בעלות העומס הגבוה, ומעניקות לגופנו תמיכה ונוחות מקסימאליים.

הקשר שבין שינה טובה ובריאות

אנו ישנים כמעט שליש מחיינו ומחקרים רבים מוכיחים ששינה טובה משפרת את איכות חיינו, מורידה מתחים, משפרת את חדות מוחנו וביצוע המטלות שלנו במשך היום, משפרת את הזוגיות שלנו וקשורה קשר ישיר לפוריות שלנו. היא מאזנת את רמת הסוכר שבגופנו ושומרת על ליבנו. שנת לילה טובה ואיכותית, לא נמדדת רק במספר שעותיה, אלא גם באיכותה, ולכן מזרן טוב, נוח ואיכותי הוא אחד הגורמים החשובים והמשפיעים ביותר על לשינה טובה ולכן על בריאות גופנו ונפשנו.