מהי מערכת בק צ’ק?

מערכת בק צ׳ק היא מערכת ממוחשבת שנועדה לסייע בבחירה מושכלת ומודעת של המזרון הנכון ביותר עבורכם. המערכת מבצעת ניתוח פיזור לחצים דרך סדין חיישנים, מעבדת את המידע ומנפיקה המלצה למזרון הנכון על פי הנתונים. המערכת המתקדמת פותחה על ידי עמינח, היחידה בארץ שמציעה לקהל לקוחותיה את בדיקת פיזור הלחצים.

מהיכן להתחיל?

  • בשלב הראשון יש לענות על מספר שאלות, הרשומות מטה.
  • בשלב השני המערכת מסננת ממכלול המזרנים הקיימים את המזרנים המתאימים ביותר וממליצה על שלושה מזרנים נבחרים.
  • בשלב השלישי יש להגיע עם ההמלצה לאחד מסניפי עמינח סנטר ולבחור את המזרן המתאים ביותר.

תחילת תהליך התאמת המזרן

תהליך הבדיקה: מזרון בהתאמה אישית

תהליך הבדיקה מורכב משני חלקים. החלק הראשון הוא מענה למספר שאלות. תוכלו לענות על השאלות ממש כאן באתר, או כשאתם מגיעים לסניף. מה שיותר נוח לכם. באם אתם ממלאים את השאלון באתר, אל דאגה אין צורך להוריד אף מסמך או להדפיס או לשמור על ׳דיסק-און-קי׳. המערכת שומרת עבורכם את התשובות לשאלות, וכשאתם מגיעים לחנות המידע ישלף מהמערכת דרך השם שהזנתם. פשוט ונוח. השאלון אוסף פרטים כלליים אודות השינה שלכם. באיזו תנוחה אתם ישנים (הידעתם? 70% ישנים על הגב, 30% על הצד), הרגלי הלילה שלכם – האם אתם מתהפכים הרבה, וכמה שאלות בריאות כלליות כגון האם אתם סובלים מכאבי גב או מפריצת דיסק בעבר. מטרת השאלון הכתוב היא לאפשר למערכת לצמצם עבורכם את הבחירה; ממבחר המזרונים העצום  שקיים בחנויות עמינח סנטר, ניתוח השאלות יוביל את המערכת להמליץ על שני המזרונים הנכונים ביותר עבורכם על פי ניתוח הנתונים שהזנתם. השלב השני הוא למעשה תהליך השוואת הלחצים בין שני המזרונים שהמערכת בחרה עבורכם. השלב הזה יכול להתבצע רק באחד סניפי עמינח סנטר הכתובים מעלה. סדין החיישנים נפרס על המזרון הראשון, אתם נשכבים על הסדין, על הגב, על הצד, והחיישנים מקליטים את חום ולחץ מסת הגוף ומנפיקים ״תמונת מצב״ של פיזור לחצי הגוף על המזרון. וחוזר חלילה עם המזרון השני: סדין החיישנים נפרש, אתם נשכבים עליו, ״תמונת מצב״ מוקלטת. המערכת מנתחת את תוצאות השוואת הלחצים וממליצה מבין שני המזרונים מי הוא הנכון ביותר עבורכם.

יתרונות וחסרונות

היתרונות של המערכת ברורים – היא מאפשרת תהליך בחירת מזרון אובייקטיבי לחלוטין, מדעי, נקי משיקולים רגשיים שלנו קשה לסנן. המערכת בודקת את פיזור הלחצים של הגוף שלך בזמן השכיבה, בתנוחות שונות, ומזהה את המזרון שעליו הפיזור הוא השווה ביותר, הבריא ביותר והנכון ביותר עבור הגוף שלך. המזרון שאותו בחרה המערכת יעניק לך את שינת הלילה האידיאלית עבורך מבחינה פיזיולוגית. בדרך כלל אנחנו נוטים, באופן טבעי, לעבר סוג המזרון שנכון עבורנו. הגוף שלנו מרגיש מה טוב בשבילו, מה נכון עבורו, מה ייספק לו את פלטפורמת השינה האידיאלית. אך בהרבה מקרים הגוף זקוק להנחייה, לדחיפה קטנה לכיוון הנכון, לאשרור של הנטייה הטבעית שלו. החסרונות של המערכת פחות נהירים – קשה להגיד שיש באמת חסרונות למערכת, הרי היא מספקת ניתוח נתונים מדעי ומדוייק ובוחרת עבורך את המזרון הנכון ביותר עבור הגוף שלך. עם זאת, ישנו גם הצד הרגשי בבחירת מזרון, כמו בשנת הלילה, שהמערכת לא יכולה לשקלל. נגיד לדוגמא שאת מעדיפה מזרון קשה משהו, לא ממש מהקשים-קשים, אבל את כן רוצה ״קונטרה״ בזמן שאת ישנה. זוהי רק דוגמא, אבל ייתכן והמערכת תמליץ עבורך דווקא מזרון רך יחסית (לא מהרכים-רכים, משהו באמצע). גם אם זו הבחירה הנכונה עבורך מבחינה פיזיולוגית טהורה, להרגשה שלך יש משקל עצום בדבר איכות השינה שלך. אם לא נח לך, את לא תשני טוב. אז מומלץ כמובן להפעיל שיקול דעת מצד אחד, ולקחת ברצינות את המלצת המערכת.

האם יש הבדלים כאלה משמעותיים בין מזרון למזרון?

או במילים אחרות, עד כמה נחוצה מערכת שכזאת? לדעתנו, מאוד. זו הסיבה שהשקענו הרבה בכדי לרכוש חמש מערכות כאלה ולהציבן בחנויות עמינח סנטר הראשיות. אנחנו חוזרים ואומרים פעם אחר פעם ללקוחות שלנו – מדובר בשינה שלכם, אי אפשר להקדיש ״יותר מדי זמן״ על מנת לוודא ולהבטיח ששינת הלילה שלכם תהייה אופטימלית. בחירת מזרון הינו תהליך חשוב שישפיע על הלך החיים שלכם בשנים הקרובות. מוצר לא זול, שקונים פעם בכמה שנים ומבלים עליו יותר מעל כל ריהוט אחר בבית. אז לא כדאי להשקיע את כל כולכם בתהליך בחירת המזרון? לדעתנו מאוד. אנחנו רואים את תפקידנו, מלבד לייצר את המזרונים האיכותיים ביותר בישראל ולהמשיך ולפתח את מערכות השינה המתקדמות ביותר, גם בלעזור לכם לבחור את המזרון האידיאלי עבורכם. צוותי החנויות שלנו מיומנים מאין כמוהם, מכירים את כל מנעד המזרונים שלנו, ויודעים כיצד לשאול את השאלות הנכונות ולהגיע למסקנה הנכונה – אלה הם המזרונים שמתאימים לכם. הם עברו הדרכות ממנהלי מחקר ופיתוח בעמינח, מאחראי פס ייצור במפעלים של עמינח, מטובי האורטופדים בישראל. הם מבינים מזרונים יותר מכל אחד אחר. ההקבלה בין צוות המכירות שלנו למערכת ה״׳בק צ׳ק״ היא כמו בין גרי קספארוב ו״כחול עמוק״, המחשב של איי.בי.אם שהתמודד מולו בתחרות שחמט. לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו. הצוות שלנו לא יכול להתחרות ב״בק צ׳ק״ ביכולת איסוף וניתוח נתונים פיזיולוגים, אך ״בק צ׳ק״ לא יכול להתחרות בניסיון, ובידע הפיזי שיש לצוות שלנו – המחשב מעולם לא שכב על מזרון בעצמו, לא הרגיש את ההבדל בין המזרונים השונים. מצד שלישי, זו בדיוק ההרגשה הזאת שהיא עקב האכילס שלנו. מערכת ה״בק צ׳ק״ מסוגלת לספק לנו ניתוח מדוייק, מדעי, חף משיקולים זרים, של המזרון האידיאלי עבורך. אנחנו ממליצים לעשות שימוש בשירות הזה, שניתן חינם לכל לקוחותינו, על מנת לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.