/ מגזין עמינח / סוד המשולש לחיים טובים

סוד המשולש לחיים טובים

סוד המשולש לחיים טובים הכולל: תזונה בריאה, פעילות גופנית ושינה טובה.

לכן, פיתחנו קולקציית מוצרים חדשנית המפגישה בין עולם הספורט לעולם השינה. מוצרים שיודעים לתת תמיכה נכונה לגוף ומנוחה מתאימה לשרירים, מוצרים המבטיחים שינה בריאה וערנות מחודשת ומלאת אנרגיות, מוצרים המותאמים בדיוק לספורטאים ולכל מי שמחפש את הסוד לחיים טובים.

הצלחה אולימפית מתחילה בשינה טובה

כספורטאים, אתם דורשים מהגוף שלכם הרבה. דורשים ממנו להזיע, להשקיע, למתוח גבולות ולהגיע להישגים, אבל לרוב- שוכחים גם להשקיע בו… אחד האלמנטים העיקריים בפעילות גופנית בריאה ומבוקרת היא מנוחה. לכן, פיתחה עמינח בשת"פ עם הוועד האולימפי את קולקציית RIO הכוללת מגוון מוצרים:

מזרן מתאים לאורח חיים ספורטיבי

מזרן RIO הבנוי במיוחד כדי להעניק מנוחה מוחלטת לגוף ולשרירים, ומותאם לספורטאים ולאנשים המנהלים אורח חיים פעיל.

המזרן מכיל- Active Gel המעניק לו גמישות ותנועה, בעל צפיפות גבוהה המפחיתה לחצים ומעניק תמיכה מלאה לחוליות עמוד השדרה. בנוסף, קפסולות ה- cool gel החדשניות במזרן שומרות על קרירות הגוף ומצמצמות הזעה, לשינה עמוקה ונעימה.

תמונה של מיטת AIR STRONG

מיטת AIR STRONG

 

מותאם לספורטאים מקצועיים

תארו לעצמכם ריצה קלילה בנעליים מושלמות – כאלה שמגיבות לכל תנועה שלכם ומעניקות לכם רכות בנחיתה ושחרור בהמראה. עכשיו תארו לעצמכם את אותה חוויה של תמיכה מושלמת בכל רגע ורגע… בשינה! ממש כמו שינה על ענן… מכאן נולד עמינח CLOUD מזרן חדשני וייחודי המבוסס על טכנולוגיית ה- CLOUD PODS של נעלי הריצה המתקדמות ביותר. הפודים במזרן מספקים תמיכה, נוחות ורכות המותאמות לתנוחת הגוף ומשתנות בהתאם.

תמונה של מזרון AIR LIGHT

מזרון AIR LIGHT

 

תמונה של מזרון AIR STRONG

מזרון AIR STRONG

 

לילדים שלנו SAPAPA RIO 

אנחנו משקיעים בילדים שלנו. דואגים שהם יאכלו טוב, שיצחצחו שיניים טוב, שילבשו מעיל כשהם יוצאים בקור ושימרחו קרם כשהם חשופים לשמש. הבריאות שלהם חשובה לנו לפעמים יותר מהבריאות של עצמנו…

זאת הסיבה שאנחנו בעמינח בחרנו להשקיע במיטות הנוער שלנו, בדיוק כמו שהשקענו במזרנים הזוגיים. בקולקציית מיטות הנוער של  שלובים החומרים האיכותיים ביותר,  הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והמחשבה על הפרטים הקטנים ביותר שיבטיחו לילדנו שינה בריאה ונעימה.

תמונה של מיטת ספפה ריו

מיטת ספפה ריו

 

להשלמת חוויית השינה – שלבו גם כריות

כדי להבטיח לילה של שינה עמוקה ובריאה, אנחנו ממליצים להשלים את חוויית השינה עם כרית מסדרת הבריאות של עמינח. כרית בעלת ליבת ויסקוג'ל מויסקו אלסטי משולבת ליקוויד ג'ל (ג'ל תלת מימדי) – פולימר נוזלי תלת ממדי, הגורם לתמיכה ונינוחות מושלמת בשעות השינה והתאוששות מלאה וחזרה ליכולת גופנית מלאה בשעות הערות. חומר זה מושלם לספורטאים המאמצים את גופם בצורה קיצונית, מאפשר התאוששות מלאה של הגוף ומיצוי מקסימלי של שעות השינה, החומר שומר על סביבת שינה קרירה ונעימה. כיסוי הכרית עשוי % 100 Tencel ,הכיסוי נשלף וניתן לניקוי בכביסה עדינה בחום של עד 300.

לסיכום, אם הגוף שלכם חשוב לכם, הבריאות שלכם חשובה לכם ואתם מחפשים את הדרך ליהנות מ"סוד המשולש לחיים טובים", בקרו באחת מחנויות עמינח ברחבי הארץ והבטיחו לעצמכם לילות של חלומות מתוקים ובקרים של רעננות מופלאה.

כי לישון טוב, זה לחיות טוב.

תמונה של כרית ריו

כרית ריו

תמונה של כרית ריו ליקוויד ג'ל

כרית ריו ליקוויד ג'ל

פיתוח מזרני הספורט נעשה בשיתוף:

תו תקן

ייעוץ לפני רכישה:
לייעוץ לפני רכישה חייגו עכשיו 03-6909343 | לשירות לקוחות חייגו 08-9274828